avukat antalya amblem

KANTARCİ HUKUK BÜROSU (AVUKAT ANTALYA)

Hakkın etkin savunulması profesyonel bir destek (Avukat) gerektirebilir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunan ofisimizde hukukun bütünselliği ilkesi vizyonuyla, hukukun birçok alanında hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız.

Gelişen teknoloji iletişim kanallarını güçlendirmiştir. Hukuk büromuz da bu gelişmeye kayıtsız kalmamıştır. Bu nedenle online hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Türkiye’nin bütün illerinden danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Büromuzun faaliyet alanlarına ulaşmak için tıklayınız

İnsanlar arası iş ve ilişkilerin artması pek çok olumlu sonuçlarının beraberinde getirmiştir. Fakat bu durumun birtakım olumsuz neticeleri de olmuştur. Örnek olarak;

  • İnternet üzerinden alışverişin yaygınlaşması Tüketici Hukuku alanında birçok uyuşmazlığa sebep olmuştur.
  • Sosyal medyanın yaygınlaşması beraberinde sosyal medya üzerinden dolandırıcılık fiillerinin artması sonucunu doğurmuştur.
  • Kripto paraların yatırım aracı olması sonucu kripto borsalarıyla alakalı fazlaca uyuşmazlığın oluşumuna sebep olmuştur.
  • İnternet kullanımının artmasına paralel olarak internet reklamcılığı ve birtakım idari yaptırımlara ilişkin uyuşmazlıklarda artış gözlemlenmiştir.
  • Paket servisinin gelişimiyle beraber özellikle kurye işçilerinin mağduriyetine sebep uyuşmazlık sayısında artış gözlemlenmiştir.

Dolayısıyla, uyuşmazlıkların henüz başlangıcında avukat yardımından faydalanmak olası zararları bertaraf edecektir.

Antalya Barosu 7592 sicil numaralı, Avukat Antalya Av. Mazlum KANTARCİ

Muratpaşa Avukat